CENK-ER PATLAYICI MADDELER MADENCİLİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Anasayfa     Hakkımızda     Hizmetlerimiz     Ürünlerimiz     Kütüphane     Galeri    İletişim
Taşkısığı Mah. İncirli Bayırı Mevkii 931. Sk. Adapazarı / SAKARYA    Tel : 0264 323 33 38 Faks : 0264 323 33 39 GSM : 0530 149 20 84    E-Posta : bilgi@cenk-er.com.tr
Back
Next
SAKARYA
İSTANBUL
SAKARYA
İSTANBUL
5 GÜNLÜK HAVA
TAHMİN RAPORU
ÜRÜNLERİMİZ
1. ELEKTRİKLİ KAPSÜLLER
   1.1 Gecikmeli Kapsül
   1.2 Gecikmesiz Kapsül
2. ELEKTRİKSİZ KAPSÜLLER
3. ADİ KAPSÜLLER
4. ADİ FİTİLLER
5. İNFİLAKLI FİTİLLER
6. KAPSÜLE DUYARLI ÜRÜNLER (DİNAMİTLER)
7. YEMLEMEYE DUYARLI PATLAYICILAR
8. ANFO
9. PATLATMA CİHAZLARI VE AKSESUARLARI
   9.1 Manyeto
   9.2 Galvanometre (Direnç Ölçer - Ohmmetre)
   9.3 Ateşleme Kablosu
   9.4 Akülü sirenler
ELEKTRİKLİ KAPSÜLLER
1.1-Gecikmeli Kapsül
Elektrikli ateşleme sistemlerinden olan gecikmeli kapsüller, 16 farklı numara olarak ve her bir numara arasındaki standart gecikme süresi  25  ms ya da 30 ms olacak şekilde üretilmektedir. 8 no tahrip gücüne sahip olan elektrikli gecikmeli kapsüllerin gücü ve kalitesi, üretimin değişik aşamalarında yapılan çeşitli testler aracılığı ile kontrol edilmektedir. 1.5m ve 2.5m kablo seçenekleri ile üretilen elektrikli gecikmeli kapsüller, yerüstü ve grizu sorunu olmayan yer altı metal madenciliğinde kullanılmak üzere alüminyum ve yer altı kömür işletmeleri için bakır yüksüklü olarak sunulmaktadır.


1.2-Gecikmesiz Kapsül
Elektrikli gecikmesiz kapsüller, tüm deliklerin aynı anda patlatılması amacı ile kullanılan elektrikli bir ateşleme sistemidir. Çevresel etkilerin önemsiz olduğu veya tüm deliklerin aynı anda patlamasının istendiği özel uygulamalarda kullanılabilmektedir. 8 No tahrip gücüne sahip elektrikli gecikmeli kapsüllerin gücü ve kalitesi, üretimin değişik aşamalarında yapılan çeşitli testler aracılığı ile kontrol edilmektedir. 1.5m ve 2.5m kablo seçenekleri ile üretilen elektrikli gecikmeli kapsüller, yerüstü ve grizu sorunu olmayan yer altı metal madenciliğinde kullanılmak üzere alüminyum ve yer altı kömür işletmeleri için bakır yüksüklü olarak sunulmaktadır.